O firmie

BUDYNEK to firma o szerokiej działalności w zakresie budownictwa, architektury i obrotu nieruchomościami. W naszym biurze pracują osoby z wykształceniem architekta, inżyniera budownictwa oraz licencjonowani pośrednicy.

Nasza główna działalność – obrót nieruchomościami, to kontynuacja biura otwartego w 2001 roku w Darłowie przez Marię Perygę Dubiel i Lillę Budynek. W jej ramach proponujemy Państwu obsługę wszystkich typów transakcji. Z nami można kupić, sprzedać, wynająć lub zamienić każdą nieruchomość. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nad bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji czuwa osobiście Pani Maria Peryga-Dubiel – licencja zawodowa 7407.

W swojej ofercie posiadamy tylko nieruchomości sprawdzone pod względem prawnym, dokładnie opisane i sfotografowane. Są to przede wszystkim nieruchomości z pięknych i czystych ekologicznie okolic Darłowa, z niepowtarzalnym widokiem na morze, leżące w ustronnych miejscach, w sąsiedztwie lasów, blisko szerokich i piaszczystych plaż.

Darłowo miasto królewskiej historii