Mieszkania na sprzedaż


Nowa inwestycja mieszkaniowa, w odległości 2 km od morza.

Mieszkanie w stanie deweloperskim, dwupoziomowe, z tarasem, balkonem, miejscem parkingowym i wydzielonym terenem zielonym do wyłącznego korzystania.

Mieszkanie nr 4, o powierzchni użytkowej 62,63 mkw., znajdujące się w budynku wielorodzinnym z czterema lokalami mieszkalnymi, położone od strony południowej. Na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka i wiatrołap ze schodami. Na piętrze przedpokój, sypialnia z osobną łazienką i balkonem oraz sypialnia z oknem balkonowym. Mieszkanie posiada własny strych i wydzielony teren zielony o powierzchni 82 mkw. do wyłącznego użytku.

Wystawa okien na południowy wschód i północny wschód.

Budynek wykonany będzie w technologii tradycyjnej z materiałów wysokiej jakości. Dach kryty dachówką betonową, stolarka okienna PCV energooszczędna trzyszybowa. Na oknach zamontowane będą rolety antywłamaniowe podtynkowe. Drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Drewniane elementy balkonów i elewacji z drewna impregnowanego ciśnieniowo. Ogrzewanie mieszkania z własnego pieca c.o. na gaz. Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym, w łazienkach grzejniki drabinkowe.

Mieszkanie z osobnym wejściem, wydzielonym i ogrodzonym terenem zielonym oraz dwoma miejscami parkingowymi (jedno na posesji, drugie na terenie osiedla).

W marcu br. planowane jest rozpoczęcie budowy, w lipcu będzie gotowy stan surowy zamknięty. Latem planowane są prace instalacyjne wewnątrz budynku. Do końca marca 2022 roku planowane jest zakończenie inwestycji.

Budowa będzie realizowana ze środków własnych inwestora.

Nowo wybudowany lokal mieszkalny może służyć zarówno jako całoroczne miejsce zamieszkania, jak i obiekt wykorzystywany jedynie sezonowo. Interesującą opcją jest zakup pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Ilość pomieszczeń wystarczy do komfortowego pobytu 4-5 osób lub rodziny z 3 dzieci.

Działka, na której planowana jest inwestycja znajduje się w odległości 2 km od morza, w miejscu oddalonym od głównej ulicy (ul. Morska) o 150 metrów. Jest to jednocześnie miejsce ustronne, jak i leżące blisko atrakcji turystycznych miasta. Na terenie zamkniętego osiedla jest plac zabaw dla dzieci. W pobliżu znajduje się stadion sportowy (250 m), sklep spożywczy (500 m), kino (550 m) i rzeka Wieprza (250 m).


Ogólne warunki
Rynek: Pierwotny
Cena: 359 000 PLN
Pow. całkowita: 62.63 m²
Cena za m²: 5 732 PLN
Liczba pokoi: 3
Piętro: 1
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Dom wielorodzinny
Stan budynku: Do wykończenia
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Drzwi antywłamaniowe: Tak
Rolety: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Balkon 9.57 m²
Internet: Tak
Ogrodek: Tak
Winda: Nie
Umeblowane: Nie
Liczba poziomów: 2
Piwnica: Nie
Pomieszczenia
Kuchnia: Aneks kuchenny
Powierzchnia kuchni: 8.00
Kuchnia z oknem: Tak
Liczba łazienek: 2
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT