Mieszkania na sprzedaż


Centrum miasta, I piętro, 3 km od morza.

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w centrum miasta, widok z okien bezpośrednio na główną ulicę starego miasta (ul. Powstańców Warszawskich).

Przestronne, jasne mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w zabudowie szeregowej: 2 pokoje, garderoba, kuchnia, łazienka, kotłownia i przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej 76,60 mkw. Lokal w stanie deweloperskim. Wykonana nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa i c.o. Na podłogach w pokojach dębowy parkiet. Ściany z płyt g-k przygotowane pod malowanie. W łazience przygotowane podejścia pod wannę, prysznic, umywalkę, pralkę i zamontowany stelaż wc. W kotłowni nowy gazowy piec dwufunkcyjny.

Okna PCV białe, wystawa okien na północ i zachód. Parapety białe z mdf. Nowe drzwi wejściowe drewniane. Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe z ukrytą ościeżnicą przygotowane do malowania w kolor ścian.

Kamienica odnowiona w 2018 roku. Wykonano nową konstrukcję dachu, ocieplenie i nowe poszycie z dachówki ceramicznej wraz z nowymi kominami. Ściany zewnętrzne ocieplone i otynkowane tynkiem cienkowarstwowym, częściowo wyłożone płytkami klinkierowymi. Do kamienicy prowadzą nowe, metalowe drzwi wejściowe.

Stałe opłaty lokalowe w wysokości 380 zł/m-c, w tym fundusz remontowy i opłata za zarząd. Podatek od nieruchomości w wysokości 60 zł/rok.

Lokal wyposażony jest w nową instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, telekomunikacyjną i telewizyjną.

Właściciel mieszkania korzysta z dwóch pomieszczeń gospodarczych, znajdujących się na klatce schodowej, na tym samym poziomie.

Mieszkanie położone w kamienicy przy zbiegu ulic Powstańców Warszawskich i Podzamcze, w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio nad lokalami handlowo-usługowymi. Położenie mieszkania, jego bezpośrednie sąsiedztwo i wyjątkowa lokalizacja stwarzają doskonałe warunki do prowadzenia w tym miejscu działalności gospodarczej (po zmianie sposobu użytkowania lokalu) typu biuro, gabinet, zakład fryzjerski lub jako wyjątkowe mieszkanie dla rodziny.

Mieszkanie do wydania w krótkim terminie.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 299 000 PLN
Pow. całkowita: 76.60 m²
Cena za m²: 3 903 PLN
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Dom wielorodzinny
Stan budynku: Bardzo dobry
Opłaty: 380.00
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Brak
Internet: Tak
Ogrodek: Nie
Winda: Nie
Umeblowane: Tak
Liczba poziomów: 1
Piwnica: Nie
Pomieszczenia
Kuchnia: Oddzielna
Powierzchnia kuchni: 12.00
Kuchnia z oknem: Tak
Kuchnia wyposażona: Tak
Kuchnia umeblowana: Tak
Liczba łazienek: 1
Parking/Garaż
Parking: Ogólnodostępny
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT