Domy na sprzedaż


Budynek użytkowy 15 km od morza.

Budynek handlowo-usługowy w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z cegły w okresie przedwojennym. Budynek parterowy z nieużytkowym poddaszem o powierzchni zabudowy 130 mkw., niepodpiwniczony. Obecnie prowadzony jest tutaj sklep spożywczo-przemysłowy i punkt pocztowy.

Na parterze znajduje się sala sprzedaży, magazyn, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia i przedsionek o łącznej powierzchni użytkowej 96,70 mkw. oraz pomieszczenia przynależnego, poddasza o powierzchni 51,50 mkw. Jest to otwarta przestrzeń do remontu i adaptacji. Na parterze podłogi z płytek terakoty, ściany malowane farbami. Dach dwuspadowy kryty dachówką. Okna i drzwi PCV, drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Okna zabezpieczone kratami zewnętrznymi. Ogrzewanie budynku piecem c.o. na węgiel.

W 2011 r. wymieniono wszystkie okna i drzwi oraz rozprowadzono nową instalację elektryczną. Ściana frontowa ocieplona styropianem.

Budynek znajduje się na działce gruntu o powierzchni 1 255 mkw. Działka w nieregularnym kształcie o długości wzdłuż drogi dojazdowej 55 m i głębokości 39 m. Na terenie działki rosną drzewa ozdobne i orzech włoski oraz laskowy. Działka w użytkowaniu wieczystym do dnia 05.07.2094 r.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Darłowo działka położone jest na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcjo rolnej o maksymalnym w.i.z. 0.75, symbol MU-1.

Miejscowość Stary Jarosław znajduje się w odległości 12 km od Darłowa, 10 km od Sławna. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 210 000 PLN
Pow. całkowita: 148.20 m²
Pow. działki: 1255.00 m²
Cena za m²: 1 417 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Do odświeżenia
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Drzwi antywłamaniowe: Tak
Kraty: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: Brak
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: Brak
Kanalizacja: W drodze
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT