Domy na sprzedaż


Siedlisko wiejskie 25 km od morza.

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z cegły w okresie międzywojennym. Budynek parterowy z nieużytkowym poddaszem o powierzchni zabudowy 86 mkw. Budynek częściowo podpiwniczony.

Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia, spiżarnia i 2 puste pomieszczenia, w których można urządzić łazienkę. Na poddaszu jest otwarta przestrzeń do adaptacji na pomieszczenia mieszkalne. Podłogi z desek, ściany malowane farbami. Dach dwuspadowy kryty eternitem. Okna PCV, drzwi drewniane. Ogrzewanie budynku piecami kaflowymi, w kuchni westfalka.

Na terenie działki znajduje się murowany i drewniany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 88 mkw., w którym jest warsztat, magazynek i drewniana stodoła. Budynek murowany z cegły, dach kryty papą.

Budynek mieszkalny i budynek gospodarczy znajdują się na działce gruntu o powierzchni 2 006 mkw. Działka w nieregularnym kształcie o długości 54 m i szerokości 49 m. Na terenie działki jest młody, zadbany sad, ogródek warzywny i własna oczyszczalnia ścieków. Działka ogrodzona płotem z siatki z bramami wjazdowymi.

Za drogą dojazdową znajduje się niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1 500 mkw., prostokąt o wymiarach 40 x 20 m. Działka ogrodzona płotem z siatki z metalową bramą wjazdową. Na terenie działki znajduje się staw i drzewa owocowe. Działka na sprzedaż za dodatkową kwotę 35 000 zł.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Sławno działki położone są na terenie zabudowy zagrodowej MR (działka zabudowana) oraz zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej oraz produkcji roślinnej w gospodarstwach MR, MN, UTA, RP (działka niezabudowana).

Miejscowość Gwiazdowo znajduje się na terenie gminy Sławno, w odległości 25 km od Darłowa, 8 km od Sławna, 25 km od Słupska i 31 km od Ustki. W miejscowości znajduje się żłobek i sklep spożywczy.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 179 000 PLN
Pow. całkowita: 86.00 m²
Pow. działki: 2006.00 m²
Cena za m²: 2 081 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Do remontu
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Piec
Balkon: Brak
Internet: Nie
Umeblowane: Nie
Piwnica: Tak 10.00 m²
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Liczba WC: 1
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT