Domy na sprzedaż


Dochodowa nieruchomość w odległości 200 m od jeziora.

Trzy, drewniane budynki usług agroturystycznych, stojące na działce gruntu o powierzchni 1 979 mkw., w odległości 200 m od jeziora Wicko i 3 km od morza.

Domki przystosowane do wynajmu w okresie sezonu letniego, w każdym budynku jest pokój dzienny o powierzchni 11,50 mkw., 2 sypialnie (każda o powierzchni 5,88 mkw.) i łazienka o powierzchni 3,20 mkw. Łączna powierzchnia użytkowa 26,46 mkw., powierzchnia zabudowy 29,74 mkw. i taras o powierzchni 3 mkw.

Domki wybudowane w 2012 i 2013 roku z drewna sosnowego, ocieplone wełną mineralną, przykryte blaszaną dachówką.  Okna PCV, drzwi wejściowe metalowe i drewniane. Domki w bardzo dobrym stanie technicznym, w 2020 r. zostały wymienione kabiny prysznicowe. Pozwolenie na budowę obejmuje zgodę na postawienie 8 budynków usług agroturystycznych, można postawić jeszcze 5 takich budynków.

W budynkach jest instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna, ciepła woda z elektrycznych podgrzewaczy wody. W sprzedaży domki z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Działka gruntu o powierzchni 1 979 mkw., prostokąt o wymiarach ok. 66 x 30 m, z dojazdem drogą utwardzoną. Posesja zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych, z własnym laskiem brzozowym (ok. 200 szt. drzew), murowanym grillem i miejscem na ognisko, ogrodzona płotem z siatki z bramą wjazdową i furtką.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Jezierzany, przy ul. Letniskowej, w sąsiedztwie działek zabudowanych domami mieszkalnymi i działek niezabudowanych, w odległości ok. 3 km od morskiej plaży i 200 m od jeziora. Jezioro Wicko, to dawna zatoka morska oddzielona od morza lesistą mierzeją. Na jeziorze znajdują się 4 pomosty nadające się do cumowania jachtów, jeden z nich jest w odległości 200 m od oferowanej przez nas działki. Na jeziorze można wędkować, pływa tu m.in. węgorz, lin, szczupak i sandacz.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 399 000 PLN
Pow. całkowita: 89.22 m²
Pow. działki: 1979.00 m²
Cena za m²: 4 472 PLN
Liczba pokoi: 9
Opis budynku
Stan budynku: Bardzo dobry
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Brak
Balkon: Taras 3.00 m²
Internet: Nie
Umeblowane: Tak
Piwnica: Nie
Gaz: Brak
Kanalizacja: Na działce
Woda: Na działce
Pomieszczenia
Liczba łazienek: 3
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT