Domy na sprzedaż


Dom szeregowy 100 m od rynku miasta.

Budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej, dwukondygnacyjny, do kapitalnego remontu. Dom o powierzchni zabudowy 71 mkw. i powierzchni użytkowej 65 mkw., dach dwuspadowy kryty dachówką. Dom wybudowany przed 1939 r., ostatni remont przeprowadzono w 1997 r.

Na parterze budynku są 2 większe pomieszczenia i wc o łącznej powierzchni 49,33 mkw. Na piętrze są pomieszczenia strychu. Z tyłu budynku jest komórka o powierzchni 15,67 mkw.

Okna PCV oraz drewniane, drzwi wejściowe drewniane i pcv. Na podłogach płytki terakoty. Ściany wewnętrzne otynkowane, pomalowane.

W budynku jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i c.o.

Budynek znajduje się na własnościowej działce gruntu o powierzchni 123 mkw. Działka w kształcie prostokąta o szerokości 9 m i długości 14 m (wzdłuż ul. Morskiej), położona na terenie zabudowy śródmiejskiej mieszkalno-usługowej. Powierzchnia zabudowy do 70% powierzchni działki, maksymalnie 2 kondygnacje nie licząc poddasza. Powierzchnia biologicznie czynna min. 15% pow. działki. Dachy dwu i trójspadowe symetryczne o nachyleniu od 40 do 50 stopni w układzie kalenicowym.

Nieruchomość położona blisko ścisłego centrum handlowo-usługowego, przy ul. Morskiej, drogi prowadzącej w kierunku Darłówka. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku są domy mieszkalno-usługowe, dalej bank, poczta i kościół.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 290 000 PLN
Pow. całkowita: 71.00 m²
Pow. działki: 123.00 m²
Cena za m²: 4 085 PLN
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Do remontu
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Brak
Balkon: Brak
Internet: Nie
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: W drodze
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Liczba WC: 1
Parking/Garaż
Parking: Ogólnodostępny
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT