Domy na sprzedaż


2 lokale użytkowe i mieszkanie 100 m od rynku miasta.

Budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjny, budowa rozpoczęta w 2003 r., obecnie trwają prace wykończeniowe. Dom o powierzchni użytkowej 200,80 mkw., powierzchni zabudowy 89 mkw., ocieplony styropianem, dach dwuspadowy kryty dachówką blaszaną. Budynek niepodpiwniczony.

Na parterze zaprojektowano lokal użytkowy z salą sprzedaży o powierzchni 43 mkw. i zapleczem socjalno-magazynowym o powierzchni 18 mkw. oraz komunikacja. Na piętrze zaprojektowano lokal użytkowy o powierzchni 70,70 mkw. Na poddaszu zaprojektowano mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i korytarza o łącznej powierzchni 65 mkw. Wejście do każdego lokalu i mieszkania niezależnymi drzwiami z boku budynku lub od frontu wejście bezpośrednio do lokalu na parterze. Zaprojektowano klatkę schodową wewnątrz budynku i wejście schodami zewnętrznymi z boku budynku.

Okna PCV oraz połaciowe drewniane, drzwi wejściowe drewniane i metalowe. Na oknach i drzwiach wejściowych zamontowano rolety zewnętrzne. Na podłogach wylewki betonowe. Ściany wewnętrzne przygotowane do położenia gładzi i malowania. Ściany na poddaszu nieotynkowane.

W budynku jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa i c.o.

Budynek znajduje się na własnościowej działce gruntu o powierzchni 93 mkw. Działka w kształcie prostokąta o szerokości 8 m i długości 17 m, położona na terenie zabudowy śródmiejskiej mieszkalno-usługowej. Powierzchnia zabudowy do 70% powierzchni działki, maksymalnie 3 kondygnacje nie licząc poddasza. Powierzchnia biologicznie czynna min. 15% pow. działki.

Nieruchomość położona jest blisko ścisłego centrum handlowo-usługowego, przy ul. Morskiej, drogi prowadzącej w kierunku Darłówka. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku są domy mieszkalno-usługowe, dalej bank, poczta i kościół.


Ogólne warunki
Rynek: Pierwotny
Cena: 495 000 PLN
Pow. całkowita: 220.00 m²
Pow. działki: 93.00 m²
Cena za m²: 2 250 PLN
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Do wykończenia
Bezpieczeństwo
Drzwi antywłamaniowe: Tak
Rolety: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Brak
Balkon: Brak
Internet: Nie
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Liczba łazienek: 3
Liczba WC: 2
Parking/Garaż
Parking: Ogólnodostępny
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT