Dom jednorodzinny w pasie nadmorskim.

Budynek mieszkalny jednorodzinny i budynek gospodarczy znajdujące się na działce gruntu o powierzchni 637 mkw. Dom mieszkalny parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany z cegły przed 1945 r. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego 45 mkw. i powierzchnia użytkowa 76 mkw.  

Na parterze jest pokój dzienny, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka i ganek. Na poddaszu jest 1 pokój i komórka. Nad pokojem jest nieduży strych. Podłogi w pokojach na parterze betonowe, przykryte panelami podłogowymi. W pokoju u góry podłoga z desek. W kuchni i łazience płytki ceramiczne. Z kuchni jest wyjście na podwórze i do ogrodu.

Okna PCV, drzwi wejściowe drewniane. Ogrzewanie piecem c.o. na węgiel, piec znajduje się w budynku gospodarczym. Dach skośny kryty dachówką. W budynku jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa. Budynek wymaga kapitalnego remontu.

Obok budynku mieszkalnego (połączony z nim) jest budynek gospodarczy, w którym są dwa pomieszczenia o łącznej powierzchni 46 mkw.

Działka gruntu, na której znajdują się budynki jest w kształcie prostokąta o szerokości od frontu ok. 20 m i długości ok. 32 m. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie oznaczonym symbolem 30 M, NU, o przeznaczeniu: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Dopuszcza się zabudowę wolno stojącymi budynkami gospodarczo-garażowymi i do rekreacji indywidualnej o łącznej powierzchni do 50 mkw., przy ich wysokości do 5 m.

Powierzchnia zabudowy do 35% pow. działki, minimalna pow. biologicznie czynna min. 60% pow. działki, wskaźnik intensywności zabudowy działki max. 0.6. Maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne, druga w poddaszu. Maksymalna wysokość budynku 9 m.

Teren przy domu utwardzony betonem, działka ogrodzona płotem z siatki, z bramą wjazdową i furtką.

Nieruchomość znajduje się przy ul. Chopina, w sąsiedztwie Liceum Ogólnokształcącego i  przedszkola oraz blisko sklepów Netto i Bricomarche.

Budynek do przekazania od zaraz.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 195 000 PLN
Pow. całkowita: 122.00 m²
Pow. działki: 637.00 m²
Cena za m²: 1 598 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Do remontu
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: Brak
Internet: Nie
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Liczba łazienek: 1
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty