Domek rekreacyjny nad morzem.

Drewniany domek letniskowy znajdujący się na działce gruntu o powierzchni 300 mkw., położony w odległości ok. 1 km od jeziora Wicko i ok. 2,5 km od morza.

Domek wybudowany z drewna sosnowego w 2018 r., w którym znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka z prysznicem o łącznej powierzchni ok. 50 mkw., oraz zadaszony taras. Dach dwuspadowy kryty blachą. Domek gustownie urządzony, kompletnie umeblowany i wyposażony w niezbędny sprzęt. Kuchnia w zabudowie, ze zmywarką, lodówką i płytą elektryczną. Łazienka z prysznicem i piecem elektrycznym firmy Ariston.

W domku jest instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna z siłą. Okna i drzwi PCV, drzwi wejściowe metalowe, ciepła woda z pieca elektrycznego. Podjazdy i teren wokół domku wyłożone kostką brukową.

Domek znajduje się na działce gruntu o powierzchni 300 mkw. - prostokąt o wymiarach ok. 23 x 13 m, w sąsiedztwie 3 takich samych domków. Działka zagospodarowana, z miejscem do wypoczynku i placem zabaw dla dzieci.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Karczma do wykończenia, która będzie uruchomiona do 2020 roku, dalej działki zabudowane domkami letniskowymi i działki niezabudowane. Wokół spokój i dużo zieleni.

Cały teren ogrodzony, monitorowany. Dodatkowo w sezonie meleks/busik, który dowozi gości nad morze. Domki można udostępnić do wynajmu pod szyldem ośrodka Wakacyjna Osada.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy rekreacji indywidualnej (letniskowej) z dopuszczeniem usług turystycznych, handlu i gastronomii, oznaczonym symbolem ML/UT.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową prowadzącą w kierunku morza.

Jezierzany, to miejscowość turystyczna licząca 173 stałych mieszkańców, położona w środkowej części Polskiego Wybrzeża, w odległości 2 km od Jarosławca, 20 km od Darłowa i 23 km od Sławna.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 279 000 PLN
Pow. całkowita: 50.00 m²
Pow. działki: 300.00 m²
Cena za m²: 5 580 PLN
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Bardzo dobry
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Brak
Balkon: Taras 10.00 m²
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: Nie
Gaz: Brak
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty