Działka budowlana pod miastem.

Działka położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych, w odległości ok. 4 km od morza. Działka o powierzchni 970 mkw., w kształcie trapezu o długości ok. 42 m i szerokości 29 i 16 m w sprzedaży wraz z udziałem w drodze wewnętrznej.

W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami o symbolu 9 MN. Usługi należy realizować jako wbudowane.

Dopuszcza się wydzielenie w budynku jednorodzinnym lokalu usługowego nieprzekraczającego 30% powierzchni całkowitej tego budynku. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą. Zakaz zabudowy szeregowej. Dopuszcza się zabudowę wolno stojącymi obiektami garażowymi i gospodarczymi.

Powierzchnia zabudowy do 35% powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 10 m, ilość kondygnacji nadziemnych maksymalnie 2. Dachy dwuspadowe o kącie nachylenia od 35 do 45 stopni. Powierzchnia terenu biologicznie czynna min. 30%. Wskaźnik intensywności zabudowy działki minimalny 0,5 i maksymalny 0,7.

Dojazd do działki drogą utwardzoną, ul. Józefa Wybickiego. Woda, kanalizacja, energia i gaz w drodze dojazdowej. Sąsiednie działki zabudowane, od strony południowej i wschodniej działka graniczy z rowem.

Działka położona na spokojnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych, przy ul. J. Wybickiego, blisko sklepu Netto i Intermarche, w odległości ok. 200 m od rzeki Wieprzy i ok. 1 km od centrum miasta. W 2019 r. wybudowano na rzece most im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który prowadzi z osiedla na Wyspę Łososiową - miejsce wypoczynku i relaksu dla mieszkańców miasta. Cyklicznie są tutaj organizowane różnorodne imprezy na świeżym powietrzu.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 195 000 PLN
Pow. całkowita: 970.00 m²
Cena za m²: 201 PLN
Standard działki
Prąd: W drodze
Gaz: W drodze
Kanalizacja: W drodze
Szambo: Nie
Woda: W drodze
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT