Firma Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek rozpoczęła działalność dnia 12 marca 2001 r., pierwotnie z siedzibą przy ul. Rzemieślniczej 10, obecnie nasze biuro mieści się przy ul. Wenedów 17 w Darłowie.

Proponujemy Państwu obsługę wszystkich typów transakcji. Z nami można kupić, sprzedać, wynająć lub zamienić każdy rodzaj nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od pierwszego kontaktu, poprzez skuteczny proces poszukiwania kontrahenta, aż do finalizacji transakcji.

W swojej ofercie posiadamy tylko nieruchomości sprawdzone pod względem prawnym, dokładnie opisane i sfotografowane.

Posiadamy w swojej bazie przede wszystkim nieruchomości z pięknych i czystych ekologicznie okolic Darłowa, z niepowtarzalnym widokiem na morze, leżące często w ustronnych miejscach, w sąsiedztwie lasów sosnowych i szerokich, piaszczystych plaż.

Dysponujemy szeroką bazą klientów poszukujących nieruchomości.

Promujemy oferty na naszych stronach internetowych www.budynek-darlowo.pl www.budynek.com.pl www.budynek.eu, na kilkudziesięciu portalach branżowych oraz w prasie lokalnej i o zasięgu krajowym.

Działamy na rynku pierwotnym i wtórnym, jesteśmy biurem sprzedaży mieszkań i domów lokalnych deweloperów. Z nami również wyremontujesz lub odnowisz swoją nieruchomość. Proponujemy Państwu swoje usługi renowacji Waszej nieruchomości przed jej wstawieniem do oferty.

Wykonujemy również opinię o wartości rynkowej nieruchomości.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Nad bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji czuwamy osobiście: Maria Peryga-Dubiel – licencja zawodowa 7407 i Lilla Budynek – licencja zawodowa 5154.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług

 

Maria Peryga-Dubiel i Lilla Budynek