Nowy dom nad morzem.

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, środkowy, o powierzchni całkowitej 110,30 mkw., w którym na parterze jest przestronny salon z aneksem kuchennym, korytarz, wc, przedsionek i garaż z bramą segmentową sterowaną pilotem. Z salonu jest wyjście na utwardzony taras i zejście do ogrodu.

Na piętrze są 3 sypialnie, łazienka i korytarz. Z jednej sypialni (od strony południowo-zachodniej) jest wyjście na balkon. Nad I piętrem jest ocieplony i oświetlony strych.

Dom stoi na działce o powierzchni 167 mkw., prostokąt o szerokości 6 m i długości 28 m, działka ogrodzona od strony południowej płotem z siatki.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, ścianki wewnętrzne gotowe do malowania. Stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe metalowe. Instalacje: elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, telefoniczna i telewizyjna. Dom ogrzewany własnym, dwufunkcyjnym piecem gazowym Beretta, grzejniki z termozaworami, w łazience i wc grzejnik drabinkowy.

Łazienka i wc wyposażone w przyłącza wodno-kanalizacyjne dla ubikacji, umywalki, prysznica lub wanny oraz pralki. Kuchnia wyposażona w media potrzebne do zainstalowania zlewozmywaka, kuchenki elektrycznej (także indukcyjnej) lub gazowej, zmywarki oraz lodówki.

Posadzki przygotowane do położenia paneli, wykładzin lub płytek ceramicznych. Balkon, taras i podesty z terakoty, dojazdy i ciągi komunikacyjne wyłożone kostką brukową.

Dom idealny dla rodziny z dziećmi, znajdujący się na spokojnym osiedlu z dobrze wyposażonym placem zabaw dla dzieci. Okna w salonie i jednej sypialni skierowane na południowy-zachód, co gwarantuje słońce przez większą część dnia bez nadmiernego wzrostu temperatury. Dwie sypialnie z wystawą okien na północny-wschód, idealne dla „rannych ptaszków”. Darłowo, to miasto z krystalicznie czystym powietrzem, które wzmacnia system odpornościowy i poprawia humor.

Dom w stanie deweloperskim, w cenie 399 000 zł brutto. Jest możliwość oddania domu pod klucz.

Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym, w odległości ok. 500 m od centrum miasta i 1,5 km od morza.