Nowy dom jednorodzinny, położony w odległości 15 minut spacerkiem od morza.

Dom w zabudowie szeregowej, środkowy, o powierzchni całkowitej 110,30 mkw., w którym na parterze jest salon z kuchnią o pow. 34,70 mkw., korytarz, wc, przedsionek i garaż o łącznej powierzchni parteru 57,14 mkw. Brama garażowa segmentowa sterowana pilotem. Na piętrze są 3 pokoje o pow. 18,98 mkw., 14,53 mkw. i 8,38 mkw., korytarz i łazienka o łącznej powierzchni piętra 53,16 mkw. Z jednego pokoju na piętrze (od strony południowej) jest wyjście na balkon o powierzchni 5,27 mkw., z salonu jest wyjście na taras o powierzchni 9,60 mkw. i zejście do własnego ogródka. Przed wejściem do domu jest zadaszony ganek.

Dom stoi na działce o powierzchni 168 mkw., działka ogrodzona od strony południowej płotem z siatki. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, ściany nośne z gazobetonu, ocieplone styropianem, elewacja budynku-tynk strukturalny. Ścianki wewnętrzne murowane, otynkowane. Stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe metalowe. Instalacje: elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, telefoniczna i telewizyjna. Dom ogrzewany dwufunkcyjnym piecem gazowym, grzejniki z termozaworami, w łazience i wc grzejnik drabinkowy. Łazienka i wc wyposażone w przyłącza wodno-kanalizacyjne dla ubikacji, umywalki, prysznica lub wanny oraz pralki (biały montaż, glazura i terakota we własnym zakresie). Kuchnia wyposażona w media potrzebne do zainstalowania zlewozmywaka, kuchenki elektrycznej (także indukcyjnej) lub gazowej, zmywarki oraz lodówki (zakup i montaż wyposażenia kuchennego, wraz ze zlewozmywakiem, we własnym zakresie). Posadzki: we wszystkich pomieszczeniach wylewka betonowa z izolacją ze styropianu, przygotowane do położenia podłóg, wykładzin lub glazury. Balkon, taras i podesty z terakoty, dojazdy i ciągi komunikacyjne wyłożone kostką brukową.

Dom w stanie deweloperskim, w cenie 440 000 zł brutto. Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym (dwie bramy wjazdowe), w odległości ok. 600 m od centrum miasta i 1 600 m od morza. Jest możliwość oddania domu „pod klucz”.

Wirtualny spacer