Obiekty i lokale użytkowe na sprzedaż


Ośrodek Wypoczynkowy położony na Pojezierzu Drawskim.

Obiekt położony w otoczeniu drzew, w odległości 50 m od jeziora I klasy czystości, z piaszczystą plażą.

Na terenie ośrodka znajduje się 20 domków letniskowych, budynek wielofunkcyjny i pawilon stołówki z bufetem i zapleczem kuchennym. 10 domków drewnianych typu BRDA, postawionych w 1986 r. na betonowych fundamentach: 3 pokoje, kuchnia, łazienka o łącznej pow. użytkowej 21,84 mkw. Dachy dwuspadowe kryte blachą trapezową. 10 domków drewnianych typu D, jeden z 1986 r., pozostałe postawione w 2008 r.: 1-2 pok., kuchnia i łazienka. Dachy płaskie kryte blachą falistą i papą. Domki wyposażone w lodówkę, TV i grzejnik elektryczny, przeznaczone dla 2-3 osób, 3-4 osób i 5-6 osób. Ośrodek przystosowany do obsługi turystycznej dla 100 osób.

Pawilon stołówki wybudowany w 1986 r., składający się z sali, bufetu, kuchni, magazynu, 2 x wc i korytarza o łącznej powierzchni użytkowej 98,49 mkw. Budynek drewniany, wolno stojący, dach płaski kryty blachą. Okna i drzwi zewnętrzne stalowe.

Budynek wielofunkcyjny, wczasowo-mieszkalny, trzykondygnacyjny, wybudowany w 2004 r. Powierzchnia zabudowy 185,10 mkw. i powierzchni użytkowej 313,55 mkw. W piwnicach jest 5 pomieszczeń magazynowych i 2 sanitarne. Na parterze 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki i korytarz. Na I piętrze 6 pokoi z aneksami kuchennymi i łazienkami oraz korytarz. Budynek murowany, otynkowany, dach płaski kryty papą. Okna PCV, drzwi drewniane i PCV. Ogrzewanie piecem c.o. na opał stały i kominkiem.

Budynki zaopatrzone w instalację elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną. Domki w stanie technicznym dobrym, z podstawowym standardem wykończenia.

Działka o powierzchni 7 400 mkw., w użytkowaniu wieczystym, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 61 x 120 m, ze spadkiem w kierunku jeziora. Teren nieruchomości ogrodzony, oświetlony i zagospodarowany w boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko oraz parking. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna, ma ona bezpośredni dostęp do drogi publicznej, w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodków i domków letniskowych oraz budownictwa mieszkaniowego o niskiej intensywności. Idealne miejsce na letni wypoczynek w cichym, spokojnym otoczeniu.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 1 700 000 PLN
Pow. całkowita: 811.70 m²
Pow. działki: 7400.00 m²
Cena za m²: 2 094 PLN
Liczba pokoi: 20
Piętro: parter
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Obiekt komercyjny
Stan budynku: Dobry
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Recepcja: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: (Brak informacji)
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: ---
Gaz: Brak
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT