Obiekty i lokale użytkowe na sprzedaż


Nieruchomość na sprzedaż lub do wynajęcia, nad morzem.

Budynek warsztatowo-socjalny, budynek magazynowo-garażowy i magazyn paliw, położone w zachodniej części miasta, w odległości ok. 500 m od centrum, na działce gruntu o powierzchni 3 953 mkw.

Budynek warsztatowo-socjalny, jednokondygnacyjny, wybudowany w 1910 r., zmodernizowany w 1961 r., nowa część warsztatowa z ok. 1980 r. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne, gospodarcze, 3 warsztaty z kanałami, pomieszczenie sprężarki, sanitariaty i spawalnia o łącznej pow. użytkowej budynku 396,10 mkw. i pow. zabudowy 467,90 mkw. Budynek murowany, dach częściowo kryty papą, w części blachodachówka. Posadzki betonowe, w pomieszczeniach biurowych terakota. Okna PCV i drewniane, brama garażowa stalowa. W budynku jest elektryczność z siłą, woda i kanalizacja sanitarna. Ogrzewanie z kotłowni.

Budynek magazynowo-garażowy, jednokondygnacyjny, wybudowany w 1900 r., część nowsza z 1982 r. Znajdują się tu pomieszczenia gospodarcze, magazynowe, biurowe i 2 garaże o łącznej pow. użytkowej 223,80 mkw. i pow. zabudowy 249,30 mkw. Ściany murowane, ocieplone styropianem, dach kryty papą. W części biurowej stolarka PCV, w pozostałych pomieszczeniach drewniane, brama garażowa stalowa, zdalnie przesuwana. Budynek uzbrojony w instalację elektryczną z siłą, wodociągową i kanalizacji sanitarnej. Pomieszczenia ogrzewane z kotłowni c.o., z kotłem znajdującym się w budynku warsztatowo-socjalnym. Część biurowa jest po remoncie generalnym, armatura sanitarna o podwyższonym standardzie.

Budynek magazynu paliw, jednokondygnacyjny, wybudowany w 1971 r., użytkowany jako pomieszczenie magazynowe o pow. użytkowej 66,30 mkw. i pow. zabudowy 78,40 mkw. Budynek murowany, posadzki betonowe, okna drewniane i stalowe, dach kryty papą. W budynku jest instalacja elektryczna z siłą i wodno-kanalizacyjna. Stan techniczny budynku średni, wymagający bieżących remontów.

Ponadto na nieruchomości znajduje się wiata stalowa o pow. 45 mkw. i najazdowy kanał samochodowy.

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, oznaczonym symbolem D19aMW. Projektowana zabudowa mieszkaniowa w układzie wolno stojącym, wysokość zabudowy 3 do 4 kondygnacji, czwarta wyłącznie w poddaszu. Pow. zabudowy maksymalnie 35%, min. udział pow. biologicznie czynnej 45%. Minimalna wielkość wydzielanej działki 800 mkw.

Działka w użytkowaniu wieczystym, w nieregularnym kształcie o długości ok. 100 m i szerokości ok. 40 m, z bezpośrednim wjazdem z ul. Wyspiańskiego. Teren ogrodzony, utwardzony, oświetlony, graniczący od południa z zabudową wielorodzinną Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk i od północy z byłym zakładem gazowniczym.

Jest możliwość wynajęcia poszczególnych budynków, ich części, lub całości nieruchomości, na warunkach umówionych indywidualnie z właścicielem.

Cena sprzedaży 899 000 zł netto. Czynsz najmu za całość 6 000 zł/m-c netto.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 899 000 PLN
Pow. całkowita: 686.20 m²
Pow. działki: 3953.00 m²
Cena za m²: 1 310 PLN
Liczba pokoi: 3
Piętro: parter
Opis budynku
Stan budynku: Częściowo po remoncie
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: (Brak informacji)
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Piwnica: ---
Gaz: Na granicy działki
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT