Obiekty i lokale użytkowe na sprzedaż


Funkcjonujące gospodarstwo rolne.

Gospodarstwo rolne z zabudowaniami, w skład którego wchodzi 16 działek gruntu o łącznej powierzchni 25.8600 ha, budynek mieszkalny, gęśnik, dwie wiaty o konstrukcji stalowej i dwa budynki gospodarcze. Działka gruntu, na której stoją budynki jest o powierzchni 8 300 mkw., w nieregularnym kształcie, z dojazdem drogą asfaltową.

Budynek mieszkalny wybudowany na początku XX wieku, o powierzchni użytkowej 106,50 mkw., w którym znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka i hol z wejściem. W budynku jest instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, c.o. z własnej kotłowni na ekogroszek.  Budynki gospodarcze murowane o powierzchni użytkowej 161,50 mkw. i 60,94 mkw. Wiaty o konstrukcji metalowej, pokryte blachą trapezową, o powierzchni użytkowej 181,50 mkw. i 78 mkw.

Budynek gęśnika wybudowany w 2020 r., o powierzchni użytkowej 741,90 mkw., w którym są wydzielone liczne pomieszczenia służące m.in. hodowli gęsi i przechowywaniu jaj. W budynku jest instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, grawitacyjno-mechaniczna i grzewcza.

Gospodarstwo położone na terenie, który częściowo jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Są to tereny urządzeń produkcji rolnej oraz tereny upraw rolnych objęte zakazem zabudowy na stały pobyt ludzi. W ewidencji gruntów są to grunty orne, pastwiska i łąki trwałe, lasy i grunty leśne, rowy i nieużytki. Kilka działek nie jest objętych planem. Działki położone na terenie miejscowości Paproty-Paprotki, to tereny upraw polowych „RP” i tereny zabudowy zagrodowej „MR”. Jedna z działek nie jest objęta planem.

Działki położone na terenie obrębu Malechowo i Paproty-Paprotki, niektóre graniczące ze sobą, inne położone w różnej odległości, najdalej ok. 2km.

Malechowo to wieś sołecka położona w odległości ok. 1 km od trasy S-6 relacji Słupsk-Szczecin i ok. 1,5 km od Malechowa. Do szosy S-6 prowadzi droga asfaltowa. W miejscowości są drobne zakłady rzemieślnicze oraz sklep spożywczy.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 2 000 000 PLN
Pow. całkowita: 1403.03 m²
Pow. działki: 258600.00 m²
Cena za m²: 1 425 PLN
Liczba pokoi: 4
Piętro: parter
Opis budynku
Stan budynku: Częściowo po remoncie
Bezpieczeństwo
Standard
Balkon: (Brak informacji)
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: ---
Gaz: Brak
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: 2 miejsca w hali garażowej

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT