Obiekty i lokale użytkowe na sprzedaż


Dochodowa nieruchomość nad morzem.

Wolno stojący budynek hotelowy z częścią handlowo-usługową na parterze, wybudowany w 1990 r. na działce o powierzchni 1 662 mkw., znajdujący się w odległości 800 m od plaży.

Budynek trzykondygnacyjny, wybudowany z cegły, z dachem krytym dachówką, o powierzchni zabudowy 510 mkw. i powierzchni użytkowej 1 200 mkw. Na parterze jest 5 punktów gastronomicznych o powierzchniach od 90,29 do 184,94 mkw. Znajduje się tam restauracja z salą konsumpcyjną o powierzchni 124 mkw. i zapleczem kuchennym, był tutaj prowadzony sklep rybny, bar szybkiej obsługi, czy pizzeria. Niektóre pomieszczenia w tych lokalach do odświeżenia.

Na I i II kondygnacji są 32 pokoje z łazienkami, w tym 4 apartamenty. Pokoje umeblowane i gotowe do obsługi ruchu turystycznego dla 75 osób. Drzwi zewnętrzne i okna PCV. Na podłodze płytki ceramiczne i panele podłogowe, ściany malowane farbami i tapetowane. Ogrzewanie budynku i ciepła woda z pieca c.o. na gaz. W budynku jest instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa i elektryczna z siłą.

Działka, na której znajduje się budynek, jest w nieregularnym kształcie o długości wzdłuż drogi ok. 45 m i głębokości ok. 40 m. Działka w użytkowaniu wieczystym do kwietnia 2098 r. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego leży ona na terenie 28UT, usługi turystyczne, handlowe i gastronomiczne. Jako funkcja dopuszczalna zabudowa mieszkaniowa ograniczona do 15% powierzchni użytkowej budynku.

Od północy działka graniczy z nadmorskim lasem, za ktorym znajduje się morze. Teren działki utwardzony, ogrodzony, z dużym parkingiem.

Nieruchomość znajduje się w zachodniej części miasta, w sąsiedztwie portu jachtowego, przy ul. Turystycznej – głównej drodze prowadzącej do pięknej, szerokiej plaży (800 m) i dalej w kierunku ruchomych wydm. Odległość od obiektu do granic Słowińskiego Parku Narodowego ok. 1,5 km, do pasa ruchomych wydm ok. 5 km. Wiejący wiatr sprawia, że wydmy, przy braku roślinności, przemieszczają się i osiągają wysokość kilkudziesięciu metrów. Ze szczytu najwyższych wydm roztacza się prawdziwie pustynny widok.  

Cena netto 3 990 000 zł.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 3 990 000 PLN
Pow. całkowita: 1200.00 m²
Pow. działki: 1662.00 m²
Cena za m²: 3 325 PLN
Liczba pokoi: 32
Piętro: 2
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Obiekt komercyjny
Stan budynku: Dobry
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Drzwi antywłamaniowe: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: (Brak informacji)
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: ---
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT