Obiekty i lokale użytkowe na sprzedaż


Gospodarstwo nad morzem.


Gospodarstwo rolne z zabudowaniami, składające się z działki gruntu o powierzchni 1,5 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym i pięcioma budynkami gospodarczymi, wybudowanymi na planie czworoboku o łącznej powierzchni zabudowy 770 mkw.


Budynek mieszkalny i budynki gospodarcze wybudowane w 1927 r., z muru pruskiego wypełnionego cegłą, dachy kryte dachówką. Na budynku stodoły dach kryty strzechą. Budynek mieszkalny bez podpiwniczenia, na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia i dwa korytarze, na poddaszu 2 pokoje o łącznej powierzchni użytkowej 150 mkw., do remontu. Na poddaszu strych. Dom ogrzewany piecami kaflowymi, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Okna drewniane skrzynkowe, drzwi drewniane. Na podłogach deski, wykładzina PCV, w korytarzach, łazience i kuchni terakota starego typu. Ściany malowane farbami. Budynek zaopatrzony w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną i telekomunikacyjną.


Budynki gospodarcze to budynek piekarni, w którym znajduje się piec chlebowy, stajnia-obora, stodoła, chlewnia i spichrz kryty papą. Wjazd na zamknięte podwórko przez bramę wjazdową, znajdującą się w łączniku między budynkiem mieszkalnym i stajnią. Podwórko utwardzone kamieniem polnym.


Na terenie posesji znajduje się ogród warzywny, liczne nasadzenia drzew i krzewów owocowych. Dojazd drogą bitą długości 100 m od asfaltu.

Działka o powierzchni 15 000 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 75x200 m, z dojazdem drogą asfaltową.


Cisowo (320 mieszkańców), wieś położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 2 km od morza i jeziora Kopań, 2 km od Darłowa, 16 km od Jarosławca i 34 km od Ustki.Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 570 000 PLN
Pow. całkowita: 770.00 m²
Pow. działki: 15000.00 m²
Cena za m²: 740 PLN
Liczba pokoi: 5
Piętro: parter
Opis budynku
Stan budynku: Do remontu
Bezpieczeństwo
Standard
Balkon: (Brak informacji)
Internet: Nie
Umeblowane: Nie
Piwnica: ---
Gaz: Brak
Kanalizacja: W drodze
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT