Obiekty i lokale użytkowe na sprzedaż


Restauracja na starówce 3 km od morza.

Funkcjonująca restauracja Bagatella, zlokalizowana na parterze i w piwnicy kamienicy, w ścisłym centrum miasta, na terenie starówki, przy ulicy Powstańców Warszawskich w Darłowie.

Lokal o powierzchni całkowitej 179,38 mkw., w którym na parterze jest sala konsumpcyjna o powierzchni 53,07 mkw. i pomieszczenia zaplecza, czyli kuchnia, toalety dla personelu i dla klientów oraz komunikacja o łącznej powierzchni 66,94 mkw. W piwnicy znajduje się sala konsumpcyjna o powierzchni 59,37 mkw.

Jest możliwość użytkowania mieszkania znajdujacego się na zapleczu restauracji: 2 pokoje, kuchnia i łazienka o łącznej powierzchni 56 mkw. oraz murowanego garażu na 1 samochód.

W lokalu są nowe instalacje: wodno-kanalizacyjna, gazowa i elektryczna. Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca na gaz.

Okna i drzwi PCV, na ścianie frontowej witryna z drzwiami wejściowymi do głównej sali restauracji.

Nieruchomość znajduje się w strefie A ochrony konserwatorskiej i na terenie Starego Miasta, wpisanego do rejestru zabytków. Ulica Powstańców Warszawskich jest główną ulicą miasta, która jest w dużej części deptakiem spacerowym, znajdują się tutaj kamienice w zabudowie zwartej, z lokalami użytkowymi na parterze.

Dojazd do nieruchomości od strony ul. Powstańców Warszawskich lub od ul. Wałowej, drogą o nawierzchni brukowej. W ostatnim czasie ulica Wałowa została gruntownie wyremontowana, wymieniono uzbrojenie techniczne, położono nową nawierzchnię ulicy i chodnika.

Lokalizacja budynku i jego położenie sprzyja prowadzeniu działalności gastronomicznej, szczególnie w okresie sezonu letniego panuje tutaj ożywiony ruch turystyczny.

Restauracja z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem do przekazania w krótkim terminie.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 990 000 PLN
Pow. całkowita: 179.38 m²
Cena za m²: 5 519 PLN
Liczba pokoi: 10
Piętro: parter
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Rodzaj budynku: Kamienica
Stan budynku: Bardzo dobry
Opłaty: 400.00
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Internet: Tak
Winda: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Ogólnodostępny
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT