Gościniec Eden położony w środku lasu, w sąsiedztwie rzeki Wieprzy, w odległości ok. 17 km od morza.

Działka gruntu o powierzchni 6 000 mkw., zabudowana dwoma budynkami mieszkalno-usługowymi i budynkiem gospodarczym.

Budynek mieszkalno-usługowy wolno stojący, trzykondygnacyjny, z podpiwniczeniem, wybudowany z cegły ok.1920 r., zmodernizowany i rozbudowany w 2012 r. Dach dwuspadowy naczółkowy, kryty blachodachówką, ocieplony wełną mineralną.

Na parterze znajduje się recepcja, hol, kuchnia z pomieszczeniami pomocniczymi, jadalnia na 48 miejsc, pokój TV, bawialnia dla dzieci, 2 sypialnie, łazienka i toalety dla konsumentów, o łącznej powierzchni użytkowej parteru 262,15 mkw. Na piętrze znajduje się 6 pokoi z łazienkami, na poddaszu są 2 pokoje pod skosami, wc i łazienka.

Budynek mieszkalno-usługowy wolno stojący, parterowy, wybudowany z cegły, zmodernizowany i rozbudowany w 2012 r. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką, ocieplony wełną mineralną.

Na parterze znajduje się 12 pokoi z łazienkami, hol, 4 pokoje gabinetowe, 2 łazienki, sala basenowa, pomieszczenie techniczne oraz korytarze o łącznej powierzchni użytkowej 468,14 mkw. i powierzchni zabudowy 559,25 mkw. Pokoje 2-3 osobowe, z TV i radiem. W budynku jest salonik fitness, gabinet kosmetyczny i masażu, basen, sauna, jacuzzi i solarium.

Okna drewniane skrzynkowe i PCV, drzwi wewnętrzne drewniane i płytowe. Na podłogach panele podłogowe i terakota, ściany malowane farbami, w kuchni i łazienkach glazura.

W budynkach jest woda z sieci gminnej, kanalizacja podłączona do zbiornika bezodpływowego oraz elektryczność z siłą.

Ogrzewanie dwoma piecami, na opał stały i na olej, ciepła woda z dwóch bojlerów o pojemności 500 l każdy.

Drewniany budynek gospodarczy, jednokondygnacyjny, w którym znajdują się pomieszczenia gospodarcze i garaże.

Działka, na której znajdują się budynki, to prostokąt o szerokości ok. 60 m i długości ok. 100 o powierzchni 6 000 mkw., ogrodzony płotem, z dwiema bramami wjazdowymi. Teren działki zagospodarowany, z miejscem do rekreacji i odpoczynku, z utwardzonymi placami i drogami wewnętrznymi.

Dojazd drogą przez las, utwardzoną płytami betonowymi.

Jest możliwość wynajęcia obiektu z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, od zaraz, na okres co najmniej 12 m-cy. Czynsz najmu 8 000 zł brutto, wymagana kaucja w wysokości 48 000 zł.

Nieruchomość położona w miejscu absolutnej ciszy, z dala od miejskiego zgiełku, w środku lasu, w sąsiedztwie rzeki. Jest tutaj prawdziwy raj dla amatorów pieszych i rowerowych wycieczek, kajakarzy, czy wędkarzy.

 

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 3 000 000 PLN
Pow. całkowita: 830.00 m²
Pow. działki: 6000.00 m²
Cena za m²: 3 614 PLN
Liczba pokoi: 22
Piętro: parter
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Rezydencja
Stan budynku: Częściowo po remoncie
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Kraty: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: (Brak informacji)
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Piwnica: ---
Gaz: Brak
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Ogólnodostępny
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty