Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum miasta.

Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 76,80 mkw., zlokalizowany na parterze w nowo wybudowanym budynku w zabudowie szeregowej.

W lokalu jest 6 pomieszczeń: sala sprzedażowa o powierzchni 35 mkw., kuchnia, magazyn i zaplecze gospodarcze z toaletą dla klientów i dla personelu. Wysokość pomieszczeń 3 m. Wejście do lokalu od strony ulicy Wałowej, witryna wystawowa długości 3 m i wysokości 2,05 m, i przeszklone drzwi wejściowe. Na podłodze płytki ceramiczne, ściany malowane farbami. W pomieszczeniach zaplecza i toaletach glazura i terakota. Okna i drzwi wejściowe PCV. Obok lokalu znajduje się ogrodzony taras o powierzchni 30 mkw.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na gaz.

Do lokalu prowadzą dwa niezależne wejścia: od frontu dla klientów do części sprzedażowej i od tyłu budynku do pomieszczeń na zapleczu. Lokal zaopatrzony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną i wentylację.

Bardzo dobra lokalizacja, w samym centrum miasta, w odległości 50 m od Bramy Kamiennej i głównej ulicy miasta Powstańców Warszawskich.

Cena najmu 1 300 zł/m-c plus opłaty licznikowe. Wymagana kaucja w wysokości 1 300 zł.

Idealne miejsce na sklep, biuro, gabinet lub bar szybkiej obsługi. Jest możliwość zmiany sposobu użytkowania lokalu z lokalu użytkowego na mieszkanie.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 1 300 PLN
Pow. całkowita: 76.80 m²
Cena za m²: 17 PLN
Liczba pokoi: 6
Piętro: parter
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Rodzaj budynku: Parter domu
Stan budynku: Bardzo dobry
Bezpieczeństwo
Drzwi antywłamaniowe: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Internet: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Opiekun oferty