Teren inwetycyjny nad morzem.

Przedstawiamy Państwu ofertę dzierżawy gruntu z możliwością zabudowy i zagospodarowania zgodnie z oczekiwaniami nabywcy.

Działka położona na terenie zabudowy produkcyjno-magazynowej i usług rzemiosła oznaczonym symbolem P, S, UR. Dopuszcza się wyburzenia i przebudowę, dopuszcza się zabudowę administracyjno-socjalną, dopuszcza się składy na otwartej przestrzeni. Powierzchnia zabudowy do 30% pow. działki, wysokość budynku 10,5 m. Wskaźnik intensywności zabudowy działki max. 0,4. Udział powierzchni terenu biologicznie czynnej min. 50% powierzchni działki.

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa, składająca się z dwóch działek gruntu, położona w Darłowie, przy Alejach Wojska Polskiego. Teren graniczy z ulicą na długości 50 m.

Ogromną zaletą tej nieruchomości jest jej położenie, działki leżą przy głównej ulicy prowadzącej do Darłowa od strony drogi krajowej nr 6, w bliskim sąsiedztwie obwodnicy miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zakłady produkcyjno-usługowe, hale magazynowe i warsztaty samochodowe.

Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 1 km od centrum miasta i 3 km od morza.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 50 000 PLN
Pow. całkowita: 4797.00 m²
Cena za m²: 10 PLN
Standard działki
Prąd: Na działce
Gaz: W drodze
Kanalizacja: Na działce
Szambo: Nie
Woda: Na działce
Zabudowa: Zabudowana