Działka budowlana pod dom jednorodzinny.

Działka o powierzchni 1 750 mkw., w kształcie prostokąta o długości boków 25 m i 70 m, położona w odległości ok. 5 km od morza.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0.75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, dopuszcza się trzy, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 50% pow. działki.

Teren działki płaski, częściowo porośnięty samosiejkami drzew leśnych. Działka z jednej strony graniczy z utwardzoną drogą dojazdową, z dwóch stron działkami niezabudowanymi, od strony wschodniej działka zabudowana. Woda i prąd w drodze dojazdowej, gaz i kanalizacja w odległości 50 m.

Działka położona przy ul. Wierzbowej w miejscowości Rusko. Wieś letniskowa Rusko (238 mieszkańców) położona jest w odległości 2 km od Darłowa, 20 km od Sławna i 40 km od Koszalina.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 140 000 PLN
Pow. całkowita: 1750.00 m²
Cena za m²: 80 PLN
Standard działki
Prąd: W drodze
Gaz: Dalej
Kanalizacja: Dalej
Szambo: Nie
Woda: W drodze
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT