Działka budowlana na wzniesieniu.

Działka o powierzchni 1 300 mkw., w kształcie trapezu o długości ok. 54 m i szerokości 27 m, położona w odległości ok. 6 km od morza.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0.75, oznaczonym symbolem MU-1. Działka położona jest w strefie B ochrony konserwatorskiej. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, dopuszcza się trzy, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 50% pow. działki.

Nowa zabudowa w trybie zabudowy regionalnej wzorowana na lokalnych typach budynków mieszkalnych i gospodarczych. Zabudowa gospodarcza może być adaptowana na cele turystyczne i usługowe (pokoje gościnne, gastronomia, usługi sportu i rozrywki, warsztaty rzemiosł regionalnych, handel detaliczny).

Na działce są pozostałości po siedlisku, stoją ściany murowanego budynku gospodarczego. Teren działki częściowo porośnięty samosiejkami drzew leśnych. Działka z dwóch stron otoczona drogami, z dojazdem drogą utwardzoną płytami betonowymi. Działki sąsiadujące zabudowane.

Woda i prąd w drodze dojazdowej. Na terenie działki jest szambo.

Wieś letniskowa Zielnowo znajduje się w granicach Obszaru Kulturowego "Kraina w Kratkę". Miejscowość położona jest na terenie gminy Darłowo, w odległości 11 km od Darłowa, 15 km od Sławna i 6 km od miejscowości Kopań (morze).


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 39 000 PLN
Pow. całkowita: 1300.00 m²
Cena za m²: 30 PLN
Standard działki
Prąd: W drodze
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Szambo: Tak
Woda: W drodze
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty