Zabudowa mieszkaniowa z usługami 3 km od morza.

Działka budowlana o powierzchni 2 490 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 30 x 85 m, położona na terenie osiedla nowo wybudowanych domów jednorodzinnych.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, w tym usługi turystyczne, oznaczonym symbolem 22 MN, U.

Wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie dwie kondygnacje, druga w poddaszu. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia od 35 do 45 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 65%, maksymalna powierzchnia zabudowy 25%, wskaźnik intensywności zabudowy działki 0,35.

Zakaz zabudowy gospodarczej. Dopuszcza się lokalizację wolno stojących budynków do rekreacji indywidualnej w ilości do czterech, przy ich wysokości do 5,5 m, przy powierzchni zabudowy do 50 mkw. i wskaźniku 350 mkw. terenu/budynek.

Działka leży w obszarze chronionego krajobrazu.

Prąd na działce sąsiedniej, woda i kanalizacja w drodze dojazdowej. Teren działki płaski, równy, z nawiezioną i wyrównaną ziemią. Dojazd do działki drogą utwardzoną długości 200 m od asfaltu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się działki budowlane wykorzystywane rekreacyjnie i wolno stojące domy jednorodzinne. W niedalekim sąsiedztwie działki biegną ścieżki spacerowe i rowerowe prowadzące nad morze. Działka położona przy ul. Mikołaja Reja, w odległości ok. 2 km od centrum miasta i 3 km od morza.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 289 000 PLN
Pow. całkowita: 2490.00 m²
Cena za m²: 116 PLN
Standard działki
Prąd: Na granicy działki
Gaz: Brak
Kanalizacja: W drodze
Szambo: Nie
Woda: W drodze
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty