3 przyczepy turystyczne z działką nad morzem.

Dwie angielskie przyczepy i trzecia mniejsza, znajdujące się na działce gruntu o powierzchni 759 mkw., położonej w odległości ok. 1 300 m od morza. Z działki jest widok na morze.

Przyczepy angielskie z 2002 roku, w każdej z nich znajduje się pokój dzienny z kominkiem, kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc i prysznicem oraz korytarz o łącznej powierzchni 24 mkw. W mniejszej przyczepie jest pokój, kuchnia i toaleta. W domkach jest energia elektryczna, gaz z butli i kanalizacja sanitarna podłączona do szamba na działce. Na terenie działki jest studnia o głębokości 5 m.

Przyczepy stoją na działce gruntu o powierzchni 759 mkw. - prostokąt o wymiarach ok. 30 x 25 m, ogrodzony płotem z siatki, z metalową bramą wjazdową i furtką. Działka zadbana, z nasadzeniami drzew ozdobnych wzdłuż ogrodzenia.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się działki zabudowane domkami letniskowymi i działki niezabudowane, 150 m od oferowanej działki stoi wiatrak. Cały teren wykorzystywany rekreacyjnie, z działek jest widok na morze. Do plaży prowadzi prosta, utwardzona droga, na końcu której znajdują się miejsca parkingowe dla aut. Wokół spokój, cisza i dużo zieleni.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie rolnym, oznaczonym symbolem RO-1.

Cisowo, to miejscowość turystyczna licząca 320 stałych mieszkańców, położona w środkowej części Polskiego Wybrzeża, w odległości 2 km od Darłowa, 16 km od Jarosławca i 26 km od Sławna.

Jest możliwość zamiany nieruchomości na działkę w górach (Karpacz, Szklarska Poręba, Kowary i okolice).


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 185 000 PLN
Pow. całkowita: 759.00 m²
Cena za m²: 244 PLN
Standard działki
Prąd: Na działce
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Szambo: Tak
Woda: Na działce
Zabudowa: Zabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT