Domy na sprzedaż


Całoroczna agroturystyka nad morzem.

Nieruchomość o powierzchni gruntów 4 600 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym, budynkiem gospodarczo-mieszkalnym, budynkiem gospodarczym i zabudowanym grillem.

Budynek mieszkalny wybudowany w 1920 r., dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony, ze strychem, o łącznej powierzchni 160 mkw. Na parterze są 3 pokoje, kuchnia, dwie łazienki, przedpokój, kotłownia i ganek. Na piętrze są 3 pokoje, aneks kuchenny, dwie łazienki, przedpokój, garderoba oraz strych.

W latach 2003-2004 przeprowadzono generalny remont budynku: wykonano przebudowę dachu, wymieniono dachówkę na ceramiczną, zamontowano okna z pvc, wymieniono drzwi, wykonano termomodernizację, uszczelniono i ocieplono fundamenty, wykonano drenaż i odwodnienie piwnicy, gruntownie wyremontowano wszystkie pomieszczenia. Wykonano instalację odgromową, alarmową, tv naziemną i satelitarną, wodno-kanalizacyjną i c.o. z piecem na paliwo stałe, ciepła woda możliwa alternatywnie z podgrzewacza elektrycznego.

Wszystkie pomieszczenia w pełni wyposażone i przygotowane na wynajem.

Budynek gospodarczo-mieszkalny, dwukondygnacyjny, o łącznej powierzchni użytkowej 140 mkw. Na parterze znajduje się kuchnia polowa z widocznymi cegłami w ścianach, belkami stropowymi, z drewnianą zabudową, wyposażona w piec kuchenny w obudowie ceglanej, ceglany piec chlebowy, zlewozmywak, lodówkę i kuchnię gazową z butli.

Obok kuchni jest siłownia wyposażona w atlas do ćwiczeń, worek treningowy, ławeczki, hantle, drabinki, rzutki oraz stół do gry w piłkarzyki. W budynku jest również pomieszczenie warsztatu z narzędziami.

Na piętrze znajduje się apartament urządzony w starym stylu, ozdobiony kamieniem polnym, cegłami i drewnem, w którym jest przestronny pokój z kominkiem, otwarta kuchnia, łazienka i ganek. Budynek z dachem skośnym krytym blachodachówką, z elewacją szachulcową, ocieplony, z drewnianymi oknami. W budynku jest instalacja elektryczna, odgromowa, alarmowa, tv naziemna, wodno-kanalizacyjna i c.o. zasilana z pieca na paliwo stałe, ciepła woda możliwa z podgrzewacza elektrycznego. Do apartamentu prowadzi osobne wejście.

Drewniany budynek gospodarczy, kryty blachodachówką, z instalacją elektryczną, w którym jest przechowywany opału i narzędzia.

Na terenie działki znajduje się grill wolno stojący wykonany z cegły i betonu oraz grill zabudowany, wykonany z drewna, kamienia i piaskowca, z dachem z blachodachówki. Na posesji znajduje się również staw rybny, zarybiony (szczupak, okoń, karp, lin, jesiotr, leszcz, płoć, karaś).

Cały teren zagospodarowany, oświetlony, na granicy posesji rosną piękne, wysokie tuje. W sadzie dużo starych i młodych drzew owocowych (m.in. śliwki, grusze, jabłka, czereśnie, wiśnie, brzoskwinie, morele, orzechy włoskie, laskowe, aronie, borówki amerykańskie, porzeczki, agrest, pigwa). Obok sadu jest zadbany ogród warzywny, w którym stoją dwie folie gospodarcze pod uprawę warzyw.

Posesja w całości ogrodzona i obsiana trawą, z wieloma dorosłymi i młodymi drzewami leśnymi (dęby, świerki, sosny, buki, lipa, miłorząb, magnolia), z alejkami wśród drzew i chodnikami z ławeczkami. Do posesji prowadzą trzy bramy wjazdowe.

Jest to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w kontakcie z nieskażoną naturą. Nadmorska miejscowość Nacmierz (363 mieszkańców), leży w odległości 2 km od Jarosławca, 18 km od Darłowa i 20 km od Sławna.


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 870 000 PLN
Pow. całkowita: 320.00 m²
Pow. działki: 4600.00 m²
Cena za m²: 2 719 PLN
Liczba pokoi: 7
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Bardzo dobry
Opłaty: 1000.00
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: Balkon 6.00 m²
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: Tak 20.00 m²
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Liczba łazienek: 5
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT