Pensjonat 200 m od morza.

Budynek mieszkalno-pensjonatowy w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjny, wybudowany w 1936 r.

Dom o powierzchni użytkowej 188,85 mkw., powierzchni zabudowy 102 mkw., wybudowany z cegły, ocieplony styropianem, dach dwuspadowy kryty dachówką blaszaną. Budynek niepodpiwniczony.

W budynku są dwa niezależne mieszkania: na parterze są 3 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz, na piętrze są 2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz, na poddaszu jest jeden duży pokój, mały pokój, kuchnia i wc. W szczycie dachu znajduje się strych.

W głębi działki stoi dwukondygnacyjny, murowany budynek letniskowy o powierzchni użytkowej 136 mkw., powierzchni zabudowy 114 mkw., w którym znajduje się 8 pokoi letniskowych, letnia kuchnia, 2 łazienki, wc, magazyn, warsztat i garaż.

Okna PCV, drzwi drewniane i z profili PCV. Na podłogach panele podłogowe i płytki ceramiczne. Ściany malowane farbami, w łazienkach płytki glazury. Stan techniczny budynku dobry.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na gaz. W budynku jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa.

Budynki znajdują się na własnościowej działce gruntu o powierzchni 392 mkw. Działka w kształcie kwadratu o długości boku ok. 20 m, położona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, w tym usługi turystyczne. Dopuszcza się wyburzenia i przebudowę. Powierzchnia zabudowy do 40% powierzchni działki, maksymalnie 3 kondygnacje nadziemne, trzecia w poddaszu, wysokość zabudowy do 12,5 m. Wskaźnik intensywności zabudowy działki max. 1,2. Powierzchnia biologicznie czynna min. 50% pow. działki.

Na terenie działki jest możliwość zaparkowania 8 aut.

Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum handlowo-usługowym nadmorskiego miasteczka, w bliskim sąsiedztwie hotelu Lidia, w odległości 200 m od morskiej plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku są domy mieszkalno-pensjonatowe.

 

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 1 000 000 PLN
Pow. całkowita: 324.85 m²
Pow. działki: 392.00 m²
Cena za m²: 3 078 PLN
Liczba pokoi: 15
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Dobry
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Brak
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty