Nowy dom nad morzem.

Budowa zakończona w listopadzie 2018 r. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, środkowy, o powierzchni całkowitej 110,30 mkw. Na parterze jest przestronny salon z aneksem kuchennym, korytarz, wc, przedsionek i garaż z bramą segmentową sterowaną pilotem. Z salonu jest wyjście na utwardzony taras i zejście do ogrodu.

Na piętrze są 3 sypialnie, łazienka i korytarz. Z jednej sypialni jest wyjście na balkon. Nad piętrem znajduje się oświetlony i ocieplony strych.

Dom stoi na działce o powierzchni 168 mkw., prostokąt o szerokości 6 m i długości 28 m, działka ogrodzona od strony południowej płotem z siatki.Od frontu utwardzony chodnik i wjazd do garażu.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, ścianki wewnętrzne otynkowane, gotowe do położenia gładzi i malowania. Stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe metalowe. Instalacje: elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, telefoniczna i telewizyjna. Dom ogrzewany własnym, dwufunkcyjnym piecem gazowym Beretta.

Posadzki przygotowane do położenia paneli, wykładzin lub glazury. Balkon, taras i podesty z terakoty, dojazdy i ciągi komunikacyjne wyłożone kostką brukową.

Dom idealny dla rodziny z dziećmi, znajdujący się na spokojnym osiedlu z dobrze wyposażonym placem zabaw dla dzieci. Okna w salonie i dwóch sypialniach skierowane na południe, co gwarantuje słońce przez większą część dnia bez nadmiernego wzrostu temperatury. Jedna sypialnia z wystawą okien na północ, idealna dla "rannych ptaszków". Darłowo, to miasto z krystalicznie czystym powietrzem, które wzmacnia system odpornościowy i poprawia humor.

Sprzedaż przez dewelopera, możliwość odliczenia 8% VAT.

Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym, w odległości ok. 500 m od centrum miasta i 1,5 km od morza.


 

Ogólne warunki
Rynek: Pierwotny
Cena: 399 000 PLN
Pow. całkowita: 110.30 m²
Pow. działki: 168.00 m²
Cena za m²: 3 617 PLN
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Deweloperski
Opłaty: 50.00
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Domofon: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Balkon 5.00 m²
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty