Dochodowy budynek mieszkano-pensjonatowy nad morzem.

Budynek wolno stojący, trzykondygnacyjny o pow. zabudowy 160 mkw. i pow. użytkowej 220 mkw., wybudowany w 1990 r.

W budynku są wydzielone dwie niezależne części: mieszkalna i turystyczna. Część turystyczna obejmuje przyziemie budynku, w którym są 3 pokoje z łazienkami, pomieszczenie gospodarcze i kotłownia oraz 4 pokoje z łazienkami na I piętrze. Pokoje są 3 i 4-osobowe, przygotowane na 20 miejsc noclegowych, w sprzedaży z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, ze sprzętem rekreacyjnym i lodówkami dla wczasowiczów. Na podłogach wykładzina dywanowa, ściany malowane farbami, w łazienkach płytki ceramiczne.

Na wysokim parterze jest mieszkanie właściciela, w którym jest salon z kominkiem i wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka i korytarz. Na podłogach panel podłogowy, ściany malowane farbami, w kuchni i w łazience płytki ceramiczne. Łazienka z prysznicem i wanną.

Okna PCV, drzwi wejściowe nowe drewniane. Ogrzewanie piecem c.o. na gaz. Ciepła woda z pieca c.o. i bojlera elektrycznego. Dach czterospadowy kryty blachą. Stan techniczny budynku bardzo dobry. W 2010 r. wykonano remont dachu, w 2017 r. pomalowano elewację. W domu jest instalacja elektryczna z siłą, gazowa i wodno-kanalizacyjna.

Wolno stojący budynek garażu, z uchylną bramą wjazdową i drewnianą wiatą przed garażem, nad którym w 2010 r. dobudowano 2 pokoje z łazienkami po 20 mkw. każdy. Obok garażu znajduje się pokój z łazienką. Dach kopertowy kryty blachą.

Działka gruntu, na której znajdują się budynki jest w kształcie prostokąta o szerokości od frontu ok. 18 m i głębokości ok. 30 m, o powierzchni 560 mkw. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie oznaczonym symbolem 5MN, U o przeznaczeniu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami, w tym usługi turystyczne.

Powierzchnia zabudowy do 35% pow. działki, minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. działki, wskaźnik intensywności zabudowy działki max. 1,0. Maksymalnie 3 kondygnacje nadziemne, trzecia w poddaszu, wysokość zabudowy do 11 m. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia 35-45o.

Na terenie działki jest wiata rekreacyjna, drewniane stoły z ławkami, murowany grill i huśtawki. Teren wokół domu zadbany, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych, podjazdy i chodniki wokół domu wyłożone kostką.

Posesja ogrodzona mieszanym płotem z bramą wjazdową i furtką. Nieruchomość znajduje się przy ul. Marynarskiej, na osiedlu domów mieszkalnych i pensjonatowych, w odległości ok. 500 m od morza.

Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej związanej z obsługą ruchu turystycznego.

 

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 1 200 000 PLN
Pow. całkowita: 220.00 m²
Pow. działki: 560.00 m²
Cena za m²: 5 455 PLN
Liczba pokoi: 12
Liczba pięter: 3
Opis budynku
Stan budynku: Bardzo dobry
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Domofon: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Balkon 20.00 m²
Internet: Tak
Umeblowane: Tak
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Ogólnodostępny
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty