Atrakcyjna posiadłość nad morzem.

Budynek mieszkalny jednorodzinny i budynek gospodarczy znajdujące się na działce gruntu o powierzchni 4 800 mkw.

Budynek mieszkalny wolno stojący, dwukondygnacyjny, wybudowany z cegły w okresie przedwojennym. W latach 2002-2009 budynek poddany gruntownemu remontowi. Powierzchnia zabudowy 102 mkw., powierzchnia użytkowa 150 mkw., powierzchnia całkowita 160 mkw. Na parterze są 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, korytarz, kotłownia i murowany ganek. Na poddaszu 3 pokoje, wc, pomieszczenie pomocnicze i pomieszczenie na łazienkę. Na drugim poziomie poddasza znajduje się strych. Na podłogach w pokojach deski, w kuchni, łazience i korytarzu płytki terakoty. Ściany malowane farbami, w kuchni i łazience glazura. Okna drewniane nowe. Drzwi wejściowe drewniane odrestaurowane, zabytkowe. Drzwi wewnętrzne drewniane, nowe.

Ogrzewanie domu z pieca c.o. na opał stały. Ściany domu są ocieplone styropianem i pokryte tynkiem. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Dach ocieplony wełną mineralną, kryty dachówką ceramiczną. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Dom zaopatrzony w instalację elektryczną z siłą, telekomunikacyjną i wodno-kanalizacyjną. Na terenie posesji znajduje się trzykomorowe szambo.

Budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 160 mkw., dwukondygnacyjny. Na parterze są pomieszczenia gospodarcze i garaż, na piętrze jedna przestrzeń. W budynku prowadzone są prace remontowe. Dach nowy, kryty dachówką ceramiczną, tynki zewnętrzne częściowo wymienione.

Działka gruntu, na której znajdują się zabudowania jest w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości od frontu 58 m i głębokości 83 m. Teren wokół domu zagospodarowany z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych.  Posesja ogrodzona drewnianym płotem z siatki z bramą wjazdową i furtką oraz żywopłotem. Dojazd do posesji drogą brukową.

Nieruchomość położona w ustronnym miejscu, na skraju wsi, w sąsiedztwie innych zabudowań gospodarskich. Jeżyce (272 mieszkańców) to wieś położona w gminie Darłowo, w odległości 6 km od Dąbek (morze), 8 km od Darłowa i 17 km od Sławna. Oferta dla osób szukających ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta i tras szybkiego ruchu.

Możliwa zamiana na mieszkanie w Darłowie z dopłatą.

 

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 420 000 PLN
Pow. całkowita: 160.00 m²
Pow. działki: 4800.00 m²
Cena za m²: 2 625 PLN
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Bardzo dobry
Bezpieczeństwo
Strzeżone: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: Brak
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Miejsce parkingowe
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty

Propozycja nabycia nieruchomości.

Oświadczam, że na podstawie informacji uzyskanych od firmy Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek o ofercie
położonej w miejscowości
z ceną ofertową
proponuję w dniu
o godzinie

jej zakup/wynajem za cenę brutto

nabycie w terminie do dnia

uwagi

deklaruję wpłatę zadatku w wysokości

kaucja blokująca w wysokości

imię i nazwisko

telefon

e-mail